Prozas lasījumu 2016. gada programma

3/12
SESTDIENA
15.00
Literārās akadēmijas prozas pēcpusdiena

Latvijas Rakstnieku savienība, A.Čaka iela 37-1

3/12
SESTDIENA
18.30
Transcendentie lasījumi

Sv. Pestītāja Anglikāņu baznīca, Anglikāņu iela 2

5/12
Pirmdiena
19.00
Satori prozas lasījumi. 100 gramu drosmei

Bārs “Aleponija”, E.Birznieka-Upīša iela 22

6/12
Otrdiena
19.00
Atklāšanas vakars

Rīgas mākslas telpa, Kungu iela 3

7/12
TREŠDIENA
17.30
Ko vēsta “Ūdens atmiņa”

Viesnīca “Bergs” Stikla zāle, Elizabetes iela 83/85

7/12
TREŠDIENA
19.00
Prozas vakariņas

Restorāns “Terapija”, Bruņinieku iela 69

8/12
CETURTDIENA
19.00
Stāstu vakars

Grāmatu un kultūrpreču māja “Nice Place Mansards”, Kr. Barona iela 21a

9/12
PIEKTDIENA
17.30
Latvijas Rakstnieku savienības lasījumu cikls “Process”

Latvijas Rakstnieku savienība, A.Čaka iela 37-1

9/12
PIEKTDIENA
18.30
Diskusija “Vai viegli tulkot prozu?”

LU Humanitāro zinātņu fakultāte, 305. auditorija, Visvalža iela 4a

9/12
PIEKTDIENA
19.00
Baltijas autoru prozas vakars

Laikmetīgās mākslas centrs “KIM?”, Sporta iela 2

10/12
SESTDIENA
13.00
Stāstu darbnīca bērniem ar Māri Runguli

Gaismas pils/ Bērnu literatūras centrs, Mūkusalas iela 3

10/12
SESTDIENA
14.00
Diskusija “Vai Tu mani dzirdi? Mazās valodas rakstnieku izaicinājumi”

Latvijas Rakstnieku savienība, A.Čaka iela 37-1

10/12
SESTDIENA
15.00
Diskusija “Vēstījums nākotnes rakstniekam”

Birojnīca, Dzirnavu iela 84 k-2 (Berga bazārs)

10/12
SESTDIENA
18.00
Viesautoru prozas vakars

Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs, Skārņu iela 10/20

11/12
SVĒTDIENA
12.00
Prozas brokastis

Industriālā kafejnīca “Andalūzijas Suns” Elizabetes iela 83

11/12
SVĒTDIENA
18.00
Noslēgums un apbalvošana

Ģertrūdes ielas teātris, Ģertrūdes iela 101a

Vēsture

2015

Māris Bērziņš

Agnese Rutkēviča

Aivars Eipurs

Arvis Kolmanis

Daina Tabūna

Egīls Venters

Gundega Repše

Helga Tormane

Ieva Plūme

Ieva Samauska

Inese Paklone

Ineta Meimane

Inga Ābele

Inga Gaile

Inga Žolude

Jānis Rokpelnis

Jānis Valks

Juris Zvirgzdiņš

Laura Brokāne

Lilija Berzinska

Madara Rutkēviča

Māra Svīre

Māra Zālīte

Māris Bērziņš

Māris Mikulāns

Māris Rungulis

Mārtiņš Lindenbergs

Nauris Lukševicu

Nils Sakss

Nora Ikstena

Osvalds Zebris

Pauls Bankovskis

Sabīne Košeļeva

Sandra Sabīne Jaundaldere

Sergejs Moreino

Svens Kuzmins

Toms Kreicbergs (Tom Crosshill)

Uldis Rudaks

Vilis Kasims

Zanda Tereško

2014

Māris Bērziņš

Agnese Rutkēviča

Aivars Eipurs

Arvis Kolmanis

Daina Tabūna

Egīls Venters

Gundega Repše

Helga Tormane

Ieva Plūme

Ieva Samauska

Inese Paklone

Ineta Meimane

Inga Ābele

Inga Gaile

Inga Žolude

Jānis Rokpelnis

Jānis Valks

Juris Zvirgzdiņš

Laura Brokāne

Lilija Berzinska

Madara Rutkēviča

Māra Svīre

Māra Zālīte

Māris Bērziņš

Māris Mikulāns

Māris Rungulis

Mārtiņš Lindenbergs

Nauris Lukševicu

Nils Sakss

Nora Ikstena

Osvalds Zebris

Pauls Bankovskis

Sabīne Košeļeva

Sandra Sabīne Jaundaldere

Sergejs Moreino

Svens Kuzmins

Toms Kreicbergs (Tom Crosshill)

Uldis Rudaks

Vilis Kasims

Zanda Tereško

2013

Agnese Gusarova

Agnese Rutkēviča

Andris Zeibots

Arno Jundze

Austras Zīle

Dace Rukšāne

Edīte Paule

Evija Gulbe

Evija Martukāne

Franciska Ermlere

Gundars Ignats

Guntis Berelis

Ieva Aizpure

Ieva Samauska

Ievas Melgalves

Ineses Paklone

Inga Gaile

Inga Žolude

Jānis Timošenko

Jānis Valks

Juris Zvirgzdiņš

Liene Kāposta

Lilija Berzinska

Madara Rutkēviča

Māra Zālīte

Māris Bērziņš

Māris Rungulis

Rolands Virks

Sabīne Košeļeva

Svens Kuzmins

Undīne Arāja

Valdis Rūmnieks

2012

Arno Jundze

Agnese Rutkēviča

Aivars Eipurs

Aivars Kļavis

Andra Manfelde

Elizabete Liepiņa

Guna Roze

Helga Tormane

Ieva Plūme

Ilze Jansone

Inese Paklone

Inese Zandere

Inga Ābele

Inga Gaile

Inga Žolude

Jānis Joņevs

Juris Zvirgzdiņš

Kristīne Ulberga

Kristīne Želve

Madara Rutkēviča

Māris Bērziņš

Nauris Lukševics

Nora Ikstena

Osvalds Zebris

Pauls Bankovskis

Pēteris Pūrītis

Sabīne Košeļeva

Sanita Reinsone

Uldis Krastiņš

2011

Agnese Rutkēviča

Andra Manfelde

Arvīds Dinijs Deģis

Dace Rukšāne

Dace Zvirbule

Darja Tihomirova

Elvita Ruka

Evija Martukāne

Guna Puisāne

Helga Tormane

Ieva Melgalve

Ilze Graudiņa-Akmene

Ilze Jansone

Inese Paklone

Inga Ābele

Inga Gaile

Inga Žolude

Inguna Bauere

Kalvis Lauskis

Māris Bērziņš

Nora Ikstena

Osvalds Zebris

Rolands Eliņš

Sabīne Košeļeva

Sandra Sabīne Jaundaldere

Valdis Felsbergs

Zane Torgāne

2010

Aivars Eipurs

Andra Manfelde

Andris Akmentiņš

Andris Kolbergs

Andris Zeibots

Arno Jundze

Dace Rukšāne

Dace Voitkeviča

Gints Romanovskis

Gundars Ignats

Gundega Repše

Ieva Plūme

Ilze Jansone

Ilze Ķīķere

Ineta Meimane

Inga Žolude

Jana Veinberga

Jānis Rokpelnis

Juris Kronbergs

Juris Rozītis

Juris Zvirgzdiņš

Justīne Kļava

Kristīne Ulberga

Laima Muktupāvela

Luīze Pastore

Maira Asare

Māris Mikulāns

Nora Ikstena

Osvalds Zebris

Otto Ozols

Pauls Bankovskis

Pēteris Pūrītis

Rodrigo Jansons

Sandra Sabīne Jaundāldere

Sergejs Moreino

Vilis Lācītis

2009

Aivars Eipurs

Aivars Kļavis

Andra Manfelde

Andris Akmentiņš

Anta Blumberga

Arno Jundze

Baņuta Rubess

Dace Rukšāne

Dace Voitkeviča

Egīls Venters

Gints Romanovskis

Gundars Ignats

Ieva Plūme

Ieva Samauska

Ilze Jansone

Ilze Ķīķere

Ineta Meimane

Inga Ābele

Inga Žolude

Jana Veinberga

Jānis Rokpelnis

Juris Zvirgzdiņš

Kristaps Tukišs

Laima Muktupāvela

Māris Bērziņš

Māra Cielēna

Margarita Perveņecka

Māris Mikulāns

Osvalds Zebris

Pauls Bankovskis

Pēteris Pūrītis

Rūta Mežavilka

Sandra Sabīne Jaundāldere

Sergejs Moreino

Zane Akermane

2008

Aivars Eipur

Andra Manfelde

Dace Rukšāne

Dace šteinberga

Egīls Venters

Gundars Ignats

Gundega Repše

Guntis Berelis

Ieva Plūme

Ilmārs šlāpins

Ilze Jansone

Inese Zandere

Inga Ābele

Jānis Einfelds

Juris Zvirgzdiņš

Kristīne Ulberga-Rubīne

Laima Muktupāvela

Māra Cielēna

Māra Svīre

Māris Bērziņš

Māris Mikulāns

Māris Rungulis

Nora Ikstena

Pauls Bankovskis

Pēteris Pūrītis

Vladimirs Kaijaks

2007

Aija Lāce

Aija Vālodze

Andra Manfelde

Andris Akmentiņš

Arvis Kolmanis

Dace Rukšāne

Edgars Krasts

Egīls Venters

Elita Franciska Cimare

Gundars Ignats

Gundega Repše

Guntis Berelis

Inga Ābele

Inga Žolude

Jānis Einfelds

Jānis Elksnītis

Juris Zvirgzdiņš

Laima Muktupāvela

Laura Brokāne

Laura Tabūna

Margarita Perveņecka

Māris Mikulāns.

Nils Sakss

Pauls Bankovskis

Pēteris Pūrītis

Rūta Mežavilka

Zigmunds Skujiņš

2006

Agnese Krivade

Andris Akmentiņš

Arvis Kolmanis

Eduards Aivars

Gundars Ignats

Gundega Repše

Ilmārs šlāpins

Inga Ābele

Iveta Ratinīka

Juris Zvirgzdiņš

Laima Muktupāvela

Laura Brokāne

Laura Vecgrāve

Margarita Perveņecka

Nora Ikstena

Pauls Bankovskis

Pēteris Pūrītis

Reinis Tukišs

Roalds Dobrovenskis

Sergejs Timofejevs

Uldis Rudaks

Valda Melgalve

Valentīns Lukaševičs

2005

Agita Draguna

Agnese Krivade

Alise Tīfentāle

Amanda Aizpuriete

Anda Baklāne

Andra Manfelde

Andris Akmentiņš

Andris Zeibots

Daina Tē

Gundega Repše

Ieva Melgalve

Inga Ābele

Jānis Einfelds

Jānis Kalve

Laima Muktupāvela

Laura Brokāne

Laura Tabūna,

Marts Pujāts

Nora Ikstena

Pauls Bankovskis

Rimants Ziedonis

Roalds Dobrovenskis

Rūta Mežavilka

Valda Melgalve

2004

Agnese Krivade

Agnija Ieviņa

Alberts Bels

Amanda Aizpuriete

Anda Baklāne

Andra Manfelde

Andra Neiburga

Andris Akmentiņš

Andris Kolbergs

Arvis Kolmanis

Edmunds Frīdvalds

Egils Ermansons

Ēriks Hānbergs

Guntis Berelis

Ieva Melgalve

Ieva Samauska

Ilze Graudiņa

Inese Zandere

Inga Ābele

Irbe Treile

Juris Zvirgzdiņš

Laima Muktupāvela

Laura Tabūna

Mārcis Gubāts

Māris Mikulāns

Marts Pujāts

Nora Ikstena

Patriks Gross

Pauls Bankovskis

Roalds Dobrovenskis

Valda Melgalve

Valentīns Jakobsons

2003

Andra Manfelde

Andra Neiburga

Andris Zeibots

Anna Akmentiņa

Dace Rukšāne

Daina T

Dainis Grīnvalds

Edmunds Frīdvalds

Evita Sniedze

Gundega Repše

Ieva Melgalve

Ilze Graudiņa

Imants Vītols

Inga Ābele

Irbe Treile

Jānis Kalve

Juris Zvirgzdiņš

Kristaps G

Laima Muktupāvela

Laura Tabūna

Marts Pujāts

Nora Ikstena

Pauls Bankovskis

Pēteris Cedriņš

Roalds Dobrovenskis

Valda Melgalve

2002

Amanda Aizpuriete

Andra Neiburga

Andris Akmentiņš

Andris Zeibots

Anna Akmentiņa

Arvis Kolmanis

Dace Rukšāne

Daina Tē

Edmunds Frīdvalds

Evija Caune

Gundega Repše

Guntis Berelis

Ieva Melgalve

Ilze Graudiņa

Inga Ābele

Jānis Indāns

Jānis Kalve

Juris Zvirgzdiņš

Laima Muktupāvela

Linda Lapiņa

Marts Pujāts

Pauls Bankovskis

Rūta Mežavilka

Valda Melgalve

2001

Inga Ābele

Pauls Bankovskis

Arvis Kolmanis

Andris Akmentiņš

Margarita Perveņecka

Andris Zeibots

Gundega Repše

Jānis Kalve

Andris Kolbergs

Guntis Berelis

Ieva Melgalve

Marts Pujāts

Jānis Einfelds

Daina T.

Anna Akmentiņa

Andrejs Panteļejevs

Regīna Ezera

Edmunds Frīdvalds

Mārtiņš Zelmenis

Evija Caune

Ilze Graudiņa

2000

Alberts Bels

Gundega Repše

Ieva Melgalve

Inga Ābele

Edmunds Frīdvalds

Jānis Kalve

Nora Ikstena

Regīna Ezera

Zigmunds Skujiņš

1999

Aldis Linē

Arvis Kolmanis

Edmunds Frīdvalds

Egīls Venters

Evija Caune

Guntis Berelis

Ieva Bērziņa

Ieva Melgalve

Ilze GraudiņaInga Ābele

Jana Veinberga.

Jānis Einfelds

Jānis Indāns

Pauls Bankovskis

Regīna Ezera

Valdis Rūmnieks

Zane Siliņa

1998

Alberts Bels

Amanda Aizpuriete

Andris Kolbergs

Edmunds Frīdvalds

Gundega Repše

Guntis Berelis

Ieva Melgalve

Imants Vītols

Indāns

Inga Ābele

Irbe Treile

Jānis Einfelds

Jānis Kalve

Jānis Rokpelnis

Jānis Vēveris

Margita Gūtmane

Mārtiņš Zelmenis

Miervaldis Birze

Nora Ikstena

Pauls Bankovskis

Regīna Ezera

Zigmunds Skujiņš

1997

Regīna Ezera

Arvis Kolmanis

Jānis Einfelds

Nora Ikstena

Guntis Berelis

Zigmunds Skujiņš

Gundega Repše

Jānis Vēveris

Pauls Bankovskis

Ieva Melngalve

Miervaldis Birze

Mārtiņš Zelmenis

Inga Ābele

Jānis Kalve

K.Augstkalne

Edmunds Frīdvalds

1996